Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


AWT-GreenWay získal talentovaného německého sprintera Bokeloha

Český Prokontinentální tým AWT-GreenWay oznámil, že podepsal pro rok 2016 smlouvu s devatenáctiletým německým cyklistou Jonasem Bokelohem. Juniorský mistr světa z roku 2014 bude v kategorii U23 druhou sezónou a přichází z týmu SEG Racing.

17.10.2015 / 7:30

Jonas Bokeloh je skvělý sprinter, ale umí i časovku

"Jsem šťastný za tuto příležitost, že budu moci jezdit za jeden z nejlepších Development týmů. Věřím, že se budu zlepšovat, budu závodit, jak nejlépe umím a snad navážu na své předchozí výsledky. Pro mě je AWT-Greenway nejlepším profi Development týmem a pro mě byl první volbou,“ říkal k přestupu do rozvojového týmu Etixx – Quick Step mladý německý cyklista.

René Andrle při taktické poradě AWT-GreenWay

"Jonas mě zaujal kvůli své rychlosti. Je excelentním spurtérem. V mých očích je to jeden z největších talentů v této kategorii. Prokázal to vítězstvím na MS v roce 2014, v posledním roce svého působení mezi juniory. Jonas bude jedním z našich lídrů pro jarní klasiky a také číslo pro hromadné spurty v následujících rovinatých etapách sezóny,“ řekl sportovní ředitel AWT-GreenWay René Andrle.

Výsledky Jonase Bokeloha v roce 2015

Zdroj fotografie: www.promediafoto.com http://www.segracing.com/