Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


A zase Caleb Ewan...

Také čtvrtou etapu Tour Down Under vyhrál domácí borec Caleb Ewan z Orica-Scott, a opět před mistrem světa Peterem Saganem z Bory. Třetí byl tentokrát Danny van Poppel z Team Sky. V etapě byl vidět Ondřej Cink, který vyhrál jedinou vrchařskou prémii etapy.

20.01.2017 / 5:45

Caleb Ewan vyhrál i 4. etapu TDU2017

Čtvrtá etapa Tour Down Under vedla z Norwoodu do Cambelltownu, opět měřila téměř 150 km a opět tu byl únik. Téměř tři hodiny jel sám novozelándský mistr v časovce Jack Bauer, kolega Petra Vakoče z Quick-Step Floors, ale dostižen byl čtyři kilometry před cílem. V úniku byl s Bauerem i náš Ondřej Cink z Bahrain Merida a vyhrál jedinou vrchařskou prémii etapy. Meta byla v kopci, ale ten nebyl nějak prudký, takže týmy dovezly na poslední metry svoje spurtéry.

Ondřej Cink v úniku 4. etapy TDU

Závěr opět rozjel pro Dannyho van Poppela výborně Team Sky, ale Ewan se Saganem se dokázali udržet a Caleb Ewan opět ukázal, že je doma neporazitelný. Sagan opět druhý a Van Poppel třetí. Celkově stále vede Richie Porte, z pvní desítky vypadl Gorka Izagirre. Zítra se bude závod rozhodovat na Willunga Hill. V etapě byl Petr Vakoč 38 a Ondřej Cink 74.