Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Michal Kwiatkowski první ve Foia

Druhou etapu Volta ao Algarve na legendární kopec Foia vyhrál polský cyklista Team Sky Michal Kwiatkowski. Celkově vede jeho stájový kolega, velšský borec Geraint Thomas. Zdeněk Štybar dojel 37., celkově je dvaatřicátý.

15.02.2018 / 18:50

Kwiatek jako první ve Foia

Druhou etapu Volta ao Algarve na legendární kopec Foia vyhrál polský cyklista Michal Kwiatkowski z Team Sky před Baukke Mollemou z Treku a svým stájovým kolegou Geraintem Thomasem, který vede celkové pořadí závodu, ve stejném čase jako právě Kwiatkowski, který je třetí, druhý je španělský cyklista Jaime Róson z Movistaru. V etapě byl dále čtvrtý Dan Martin z UAE, sedmý Jungels z Quick-Stepu a desátý vítěz Tour Down Under Richie Porte z BMC. Zdeněk Štybar dojel 37., celkově je dvaatřicátý se ztrátou 1:03 na vedoucí trio.