Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...

V páté etapě Tour of Quatar se opakovalo stejné pořadí na pódiu. Kristoff potřetí vyhrál

V páté etapě Tour of Quatar se opakovalo stejné pořadí na pódiu. Hatrrick získal na Kataru Nor Kristoff, který opět přespurtoval Petera Sagana, třetí byl Němec Arndt.

12.02.2015 / 17:15

Tour Of Quatar2015 - 5 etapa

Pátá etapa na závodu Okolo Kataru měřila 153 km a mířila z Al Zubarah Fort do Madinat Al Shamal.

Ve spurtu třináctičlenné skupinky byl již potřetí na Kataru nejlepší Alexander Kristoff z Katushe. Peter Sagan z Tinkoff-Saxo byl druhý a Němec Nikias Arndt z Giant-Alpecin třetí. Toto pořadí je naprosto stejné jako ve včerejší etapě.

Zlatý trikot udržel i po této etapě nizozemský cyklistka v dresu Ettix - Quick Step Niki Terpstra. Druhý se drží s šesti sekundovou ztrátou Maciej Bodnar z Tinkoff - Saxo a třetí už je dnešní vítěz Kristoff s 11s na Terpstru.