Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


TdF World Tour svůj tým si postavíte na celý rok

Pro sezónu 2023 jsme si pro Vás připravili na profipelotonu a Tour de FANTASY jednu novinku. Kromě celoroční soutěže Krále Tour de FANTASY si budete moci na startu ročníku 2023 postavit tým pro celý rok. Tuto soutěž jsme nazvali TDF World Tour.

12.02.2023 / 7:09

Tadej Pogačar byl loni v bodech nejlepším cyklistou

Vaším cílem bude ze tří výkonnostních košů vybrat cyklisty tak, jak věříte, že vám v naší již tradiční Tipovačce TDF v jednotlivých závodech v celé sezoně 2023 nasbírají nejvíce bodů. Cílem je zase o trošku větší zábava při sledování té nejlepší světové silniční cyklistiky.

Jak jsme již zmínili, původní tipovačka Tour de FANTASY a naše nová soutěž World Tour jsou samostatně hodnocené, ale na základě bodů získaných jednotlivými cyklisty v naší Tipovačce Tour de FANTASY.

Nebojte se, Vaše celoroční sestava World Tour nebude mít vliv na vaše jednorázové týmy v tipovačkách na jednotlivých klasikách, etapácích či závodech Grand tour. Na nich si budete skládat sestavu v tipovačce Tour de FANTASY pro každý závod zvlášť, jak jste byli zvyklí doposud. V naší tradiční tipovačce nedošlo k žádné změně.

 

TDF WT 2023

 

Jak bude celoroční soutěž World Tour probíhat?

Od dnešního dne až do 19.2.2023 včetně, můžete stavět svoji celoroční sestavu TDF World Tour. Na výběr máte ty nejlepší jezdce minulé sezony, které jsme rozdělili do tří výkonnostních skupin. Do svojí sestavy můžete vybrat tři jezdce ze skupin A a B. Dokonce čtyři ze skupiny C, ve které najdete také všechny české zástupce ve vrcholné silniční cyklistice.

Můžete také vybrat celkem tři náhradníky, jednoho z každé skupiny. Těm se body od začátku sezony počítat nebudou, avšak během roku budete ve třech časových oknech moci vyměnit vždy jednoho z nich, aby bylo možné eliminovat zraněné či jinak vyřazené jezdce Vašich sestav. Celkem tedy bude Váš mančaft tvořit 10 jezdců a tři náhradníci.

Body v TDF World Tour budete sbírat průběžně v jednotlivých závodech, tak jsou standardně dle pravidel hodnoceny v naší Tipovačce TDF.  World Tour začne závodem UAE Tour 20.2.2023, počítat se tak ještě nebudou australské závody v lednu. Končit bude posledním závodem sezony

TDF_WT Jak sestavit tým

 

Jak se počítají body v celoroční soutěži World Tour?

Jezdec vybraný ve vašem týmu World Tour, pouze aktivní dle datumu nasazení “Od” a datumu možného vyřazení ze sestavy “Do”, nebo již aktivovaný (nasazený) náhradník dle datumu nasazení “Od” sbírají body Vašemu týmu do celkového hodnocení celoroční soutěže World Tour na jednotlivých závodech soutěžených v běžné tipovačce Tour de FANTASY tak, že všechny získané body těchto jednotlivých jezdců na jednorázových závodech, jednotlivých dnech etapových závodů, celkových i všech speciálních pořadí etapových závodů a dokonce i body za den v trikotu nejlepšího jezdce na závodech Grand Tour i záporné body za nedokončení závodů se sečítají do celkového hodnocení Vašeho týmu v této soutěži. Připravili jsme pro přehlednost k celkové tabulce hodnocení týmů i detailní body na jednotlivých závodech a pro jednotlivé vaše vybrané jezdce. Věříme, že tak budete mít dokonalý přehled o vývoji vašeho týmu v tabulce.

Protože se jedná o první ročník této soutěže vyhrazujeme si právo soutěž kdykoli a bez náhrady zrušit, změnit její systém či upravit získané body. Pokud soutěž za celý rok proběhne bez závad jistě najdeme nějakou cenu pro jejího vítěze.

Pokud jsme na něco zapomněli nebo nezvládli dostatečně vysvětlit, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy na našich FB stránkách či přímo na našem kontaktním formuláři.

Přejeme všem hodně zábavy a štěstí v nové celoroční soutěži TDF World Tour!

 

Pravidla_TDF_WT