Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...

První etapu argentinského Vuelta San Juan vyhrál Sam Bennett

První etapu Vuelta San Juan vyhrál Ir Sam Bennett z Bory před Michaelem Morkovem z Quick-Stepu a Giacomem Nizzolem z Israel Premier Tech. Peter Sagan dospurtoval na 7. místě.

23.01.2023 / 6:18

Bennett vyhrál 1. etapu Vuelta San Juan

První etapa se jela přímo v San Juanu a měřila 144 km. Čekal se spurt balíku, který přišel a dvojici D. Van Poppel - Sam Bennett byla lepší dvojice Morkoev - Jakobsen, když irský borec vyhrál právě před dánským rozjížděčem Jakobsena, Morkovem, a Nizzolem. Fabio Jakobsen byl až 58.

Mathias Vacek dojel v balíku na 51. místě, Jan Hirt ztratil 1:57 na vítěze. V dresu pojede dnešní vítěz Sam Bennett.