Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Novinky na Czech Cycling Tour. Přímý přenos ČT Sport a dres pro spurtéra

Czech Cycling Tour 2015 se v této sezóně posunul do předsálí World Tour. Letošní závod se jede v rámci série Europe Tour UCI 2.1. Přinášíme vám novinky o závodu.

27.03.2015 / 14:18

Czech Cycling Tour 2015 bude v přímém přenosu na ČT

Na moravských silnicích pojedou týmy Etixx - Quick Step a zřejmě i Team Sky, tedy to nejlepší co v současném profesionálním pelotonu je. Sedmý ročník největšího tuzemského závodu nabídne příznivcům od 13. - 16. srpna opravdovou lahůdku. "Už nyní se začíná rýsovat sestava, jaká by se v České republice mohla objevit. Domluvena je účast elitní formace z WorldTour Etixx-Quick Step, na dobré cestě je i jednání se Sky, kde od letošního roku působí dvojnásobný vítěz CCT Leopold König," řekl Jaroslav Vašíček z pořádající společnosti TTV Sport Group.

Po jedenácti letech přímý přenos na ČT SPORT

Po jedenácti letech se český fanoušek cyklistiky dočká přímého přenosu. Dne 16.8. 2015 při čtvrté etapě Czech Cycling Tour z Olomouce do Dolan za účasti hvězd světové cyklistiky uskuteční Česká televize přímý přenos na programu ČT SPORT.

 

Dres pro spurtéra na CCT 2015

 

Jezdit se na CCT bude v Opelu

V minulých dnech byla podepsána exkluzivní smlouva společností TTV Sport Group s.r.o. se společností  OPEL Southeast Europe LLC. Společnost Opel se stala exkluzivním dodavatelem vozového parku Czech Cycling Tour, Závod Míru U23, Krajem vína a Malé Czech Cycling Tour. V konvoji závodu budou moci diváci spatřit nejnovější modely. Na všech pořádaných akcích bude nejlepší sprintér jezdit v dresu designu automobilky.
 

Trasy závodu zná i Malé Czech Cycling Tour 2015

Společnost TTV Sport Group s.r.o. se rozhodla k velkému CCT pořídit mladšího bratříčka a ve dnech 24. - 26. července 2015 v okolí Olomouce uspořádá první ročník "Malé Czech Cycling Tour 2015".

Závod bude pořádám pro juniory, juniorky, kadety a ženy a startovat v něm budou čtyřčlenné týmy, přičemž z jednoho oddílu budou moci stát na startu v každé kategorii dvě družstva. "Hlavním mottem závodu je dát příležitost jak mládeži, tak ženám v dobře uspořádaném závodu a hlavně přivézt další mladé vyznavače cyklistiky do našich oddílů," řekla ředitelka závodu Lenka Sentivanová.

Pestrost závodu je dána i skutečností, že na závodníky a závodnice čekají čtyři různorodé etapy - časovka družstev, silniční horský závod, kritérium a klasický silniční závod.

Program:

24. července: týmová časovka (17 km) z Pňovic do Chomoutova a zpět
25. července: silniční horský závod s hromadným startem (junioři a ženy 18 km), kadeti a juniorky 11 km) - Dolany - Jívová
25. července: kritérium - Dolany
26. července: silniční závod s hromadným startem (junioři 115 km, ženy 100 km, kadeti a juniorky 64 km) - Dolany-Véska-Bělkovice-Dolany

HR

Zdroj fotografie: www.ttvsportgroup.cz