Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Český pohár žen v Soběslavi opět vyhrála Zuzana Neckářová

Dalším dílem pokračoval Český pohár žen v silniční cyklistice. I v Soběslavi zvítězila Zuzana Neckářová z LAWI Author Team.

12.04.2015 / 6:34

Vítězka Soběslavských okruhů Zuzana Neckářová z LAWI Author

Okruh závodu vedl ulicemi města Soběslavi a byl dlouhý 1500 metrů. Start a cíl byl na Náměstí republiky v centru Soběslavi. Ženy a juniorky ho absolvovali osmnáctkrát. Ve druhém kole se odpoutala od pelotonu Zuzana Neckářová a osamoceně si dojela do cíle pro vítězství s náskokem pětačtyřiceti sekund na peloton. Druhé místo obsadila Jarmila Machačová a pro třetí místo si dojela Pavla Havlíková. Bramboru mezi ženamy opět brala Uničovská Tereza Gargelová. Juniorky vyhrála Nikola Nosková z Jablonce, která byla třetí mezi ženami. V kadetkách zvítězila Hana Heřmanovská z Uničova.

"Jelo se mi výborně, trať mi sedla. Ve druhém kole jsem to vyzkoušela a nastoupila jsem si. Vyšlo to a udržela jsem si náskok až do cíle. Za třetí vítězství v řadě jsem štastná, a doufám, že to potvrdím v dalších závodech. Musím také poděkovat pořadatelům za výborně připravený závod a i cena mne mile překvapila. V neposlední řadě musím poděkovat i celému týmu a lidem, kteří mi fandili," řekla v cíli Zuzana Neckářová.

Celkové pořadí

1, Zuzana Neckářová LAWI Author Team

2, Jarmila Machačová ASC Dukla Praha

3, Pavla Havlíková YOUNG TELENET FIDEA CYCLING

4, Tereza Gargelova TJ Uničov

5, Karolina Viktorová SKP Rapid Plzeň

6, Martina Růžičková Koga Ladies

Zdroj fotografie: www.czech-mix-team.cz