Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


BRITSKÝ CYKLISTICKÝ SVAZ SPOJÍ SÍLY S ČESKOU FIRMOU KALAS SPORTSWEAR

Britský cyklistický svaz dnes potvrdil, že společnost KALAS Sportswear se stane jejím oficiálním dodavatelem oblečení pro následující čtyři roky. Spolupráce bude zahájena prvním lednem roku 2017 a bude pokračovat až do konce roku 2020. KALAS poskytne cyklistické i volnočasové oblečení pro všechny jezdce a realizační tým.

16.11.2016 / 12:51

KALAS Sportswear uzavřel smlouvu s britským svazem

Výkonný ředitel Britského svazu Jamie Obank vysvětluje, proč jedna z nejúspěšnějších národních federací zvolila právě firmu KALAS:

"Nového dodavatele oblečení jsme začali vybírat za jedním konkrétním účelem – zajistit, aby náš tým mohl nadále podávat výkony na té nejvyšší úrovni. Proto jsme hledali partnera, který poskytne kvalitní a inovativní oblečení stejně tak bude schopen reagovat na okamžité požadavky našich sportovců a realizačního týmu.”

KALAS Sportswear uzavřel smlouvu s britským svazem

"Kalas nejenže je schopen vyhovět všem našim vytyčeným cílům, ale pomůže nám posílit i naší reputaci na popředí špičkové cyklistiky napříč všemi olympijskými disciplínami. Obě strany se opravdu velice těší na vzájemnou spolupráci a vývoj nových produktů," dodal Obank. Spokojen je také marketingový manažer KALAS Sportswear a bývalý profesionální cyklista František Raboň. "Je to výborná zpráva pro firmu KALAS, ale i pro Českou republiku a celou cyklistiku u nás doma. Pokuď česká značka vyhraje soubouj s daleko známějšími značkami už to vypovídá o kvalitě našich výrobků."
František Raboň vysvětlil také, jak firma KALAS kontrakt získala. "Nezávislá komise porovnala vzorky oblečení to jsme jasně vyhráli a potom si myslím, že rozhodl i servis který jsme dávali již v průběhu tendru. Já osobně jsem byl jednou v Londýně a dvakrát v Manchesteru jednat. To, že jsme vyhráli i tendr na SIX DAY LONDON vliv nemělo, akce byly v tomto na sobě nezávislé," doplnil Raboň.


KALAS Sportswear uzavřel smlouvu s britským svazem

Jednatel a spolumajitel firmy KALAS Jakub Věncek dodává:

"Je to významný okamžik v historii naší firmy. Je pro nás velkou ctí, že Britský cyklistický svaz upřednostnil nás před některými slavnějšími značkami. Jedná se o unikátní a zajímavou spolupráci pro obě strany a my jsme plně odhodláni s nimi vyvíjet nové produkty. Těšíme se, až společně odhalíme nový design týmu, který bude zveřejněn začátkem ledna. Věříme, že mezi fanoušky bude velice oblíbený.”