Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Tour de France a zabojujte o cenu od KALAS SPORTSWEAR

Druhá Grand Tour je tady. Startuje Tour de France. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu i prestiž. Zase si ve volných dnech budete moc postavit náhradníka třeba za odstoupivšího borce.

19.06.2021 / 6:00

Cena_TDF_Kalas_Sportswear_2021

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje krále TdF, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát zajímavé věcičky od firmy KALAS Sportswear. Stačí se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.

Podium2020

 

Navíc stejně jako loni si ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky po 9. a 15. etapě Tour. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Žolíka! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2021 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Další články o TdF si můžete přečíst na našem webu. Takže pomalu sbírejte informace a přemýšlejte, jak postavíte svůj mančaft pro Starou dámu.

 

Zdroj fotografie: https://www.kalas.cz/