Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Poslední časovku na Tirrenu vyhrál Cancellara, celkově Nairo Quintana

Poslední etapou na Tirreno Adriatico 2015 byla individuální časovka. Nejrychlejší byl Cancellara před vítězem prologu Malorim. Celkově závod ovládl Nairo Quintana

17.03.2015 / 18:37

Tirreno Adriatico 2015 - Podium Nairo Quintana

Skončil skvěle obsazený Italský etapový zádod Tirreno - Adriatico 2015. Zakončení tohoto na počasí drsného závodu měla na starost individuální časovka ve městě San Benedetto del Tronto. Závodníci měli před sebou 10km boje proti času. Nejlépe si vedl Švícar Fabian Cancellara z Trek Factory Racing, druhý s 4s ztrátou dojel Ital Adriano Malori z Movistaru. Třetí dokončil Bělorus Vasil Kiryienka z Team Sky

Náš Leopold König ze Sky skončil 23, Roman Kreuziger z Tinkoff - Saxo 47 a jeho stájový kolega Slovák Peter Sagan dojel poslední.

Celkově vyhrál Kolumbijský mladík Nairo Quintana, loňský šampion Gira z Movistaru. Polepšil si tak svoje skvělé loňské druhé místo. Letos druhý dojel Holanďan Bauke Mollema, stájový kolega Cancellary z Treku a třetí další Kolumbijec Rigoberto Uran stájový kolega Štybara a Vakoče z Etixx - Quick Step.