Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Nikola Nosková je mistryní Evropy v silničním závodě žen U23

Po bronzu v časovce si v silničním závodě dojela česká závodnice Nikola Nosková ve Zlíně na ME U23 pro fantastické zlato. Druhá dojela Soetová z Nizozemí a třetí Italka Paternosterová.

14.07.2018 / 18:39

Nikola Nosková má zlato

Nikola Nosková získal titul mistryně Evropy v kategorii U23 na Evropském šampionátu v silniční cyklistice ve Zlíně. Česká reprezentantka si na domácí půdě počínala suverénně. Vyhrála po dlouhé sólové jízdě s náskokem 3:35 před Nizozemkou Aafke Soetovou, mistryní Evropy v časovce. O třetí místo a bronzovou medaili spurtovala skupina pěti závodnic a nejrychlejší byla Italka Letizia Paternosterová.