Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Impey vyhrál v Cambelltownu, Bevin drží vedení

Jihoafrický cyklista Daryl Impey, loňský vítěz celého závodu, vyhrál 4. etapu Tour Down Under. Druhý dojel zatím celkový lídr Patrick Bevin a třetí Luis León Sánchez.

18.01.2019 / 6:10

Daryl Impey vyhrál 4. etapu TDU

Čtvrtá etapa Santos Tour Down Under z Unley do Cambelltownu měřila 129,2 km. Sedm kilometrů před koncem byl těžký kopec, na kterém se peloton osekal na dvacet lidí. Spurt vyhrál Daryl Impey z Mitchelton-Scott před lídrem Paddym Bevinem z CCC a včera druhým L.L. Sánchezem z Astany. Celkově vede Bevin o sedm vteřin před Impeym a o 11 sekund před Sánchezem. V dnešní etapě zůstali v první dvacítce také hlavní favorité. Porte, Woods, Poels, Ulissi, Devenyns, G. Bennett, Fernandez a Pozzovivo.