Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Dubai Tour uveřejnil týmy, které pojedou letošní ročník. Pojede i Nibali

V Dubaji se letos pojede čtyřdenní etapový závod od 4. - 7. února. Už je jasné složení mančaftů, které letos tento prestižní a hlavně dobře placený závod pojedou. Nebude chybět Nibali s Astanou.

29.12.2014 / 12:59

Marcel Kittel vyhrál loni v Dubaji tři etapy.

Na startu letošní Dubaje nebude obhájce z BMC, Američan Taylor Phinney, který se zotavuje po zlomenině nohy. Závodit by měl jeho stájový kolega Steve Cummings, loni druhý, i Němec Marcel Kittel, jenž v loňském ročníku vyhrál všechny tři rovinaté etapy.
Závod povýšil do kategorie 2. HC a z 16ti stájí se jej zúčastní 10 týmů z Pro Tour. Pojedou tyto týmy:
AG2R-La Mondiale, Astana, BMC Racing, Etixx-QuickStep, Lampre-Merida, Movistar, Giant-Alpecin, Katusha, Team Sky and Tinkoff-Saxo. Ještě jeden tým z World tour by měl být přizván.
Z Astany by kromě Nibaliho měli závodit i Lars Boom, Andrea Guardini a Andrei Grivko. Ze španělského Movistaru jsou potvrzení Lastras a Herrada, lídrem Katushi bude Joaquim Rodriguez, za francouzský AG2R-La Mondiale pojedou třeba Bakelants nebo Van Summeren.

Organizátoři pozvali čtyři Prokontinentální celky: Bardiani CSF, CCC Sprandi Polkowice, UnitedHealthcare and Novo Nordisk a lokální tým SkyDive Dubai a národní tým SAE. Dubai Tour 2015 by měl být o dost náročnější než loni, 128 cyklistů bude zápolit o vítězství na 633 kilometrech.

Zdroj fotografie: www.Dubaitour.com