Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Další titul pro Mapei Merida Kaňkovský přidal Michal Brázda

Nadvádlu juniorskému pelotonu opět potvrdil Mapei Merida Kaňkovský. V časovce získal zlato a stříbro a sejný kousek zopakoval i v silničním závodě. První byl Michal Brázda a druhý Jakub Otruba.

28.06.2015 / 6:59

Stupně vítězů v Žilině. Jakub Otruba a Michal Brázda

Stejně jako časovku opanovali junioři celku Mapei Merida Kaňkovský na mistrovství republiky v Žilině i závod s hromadným startem. Po šesti okruzích a 119,4 kilometrech ve spurtu vedoucí trojice vyhrál Michal Brázda před Jakubem Otrubou a bronz získal Matěj Štibingr (SP Kolo Loap Specialized).

Čtvrtý projel cílovou páskou Juraj Michalička a vybojoval tím slovenský titul, v pořadí českých jezdců skvělý výkon olomouckých jezdců z celku Mapei Merida Kaňkovský završil pátým místem Jiří Šorm, před kterým skončil Lukáš Kunt z týmu Remerx-Merida Team Kolín.

Mapei Merida Kankovsky MČR 2015 v Žilině

Výsledky MČR silniční závod:

Junioři (119,4 km):

1. Brázda 2:53:23, 2. Otruba (oba Mapei Merida Kaňkovský), 3. Štibingr Matěj (SP Kolo Loap Specialized) oba stejný čas, 4. Kunt (Remerx-Merida Team Kolín) +2:28, 5. Šorm (Mapei Merida Kaňkovský) +2:29, 6. Spudil (SP Kolo Loap Specialized) +2:30.